Rekomendacja opiekunek oraz pomocy domowych, to trudne i odpowiedzialne zadanie. Jednak nasz zgrany, doświadczony zespół, skutecznie pozyskuje najlepszych pracowników do szeroko rozumianej pomocy w domu.

Codziennie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, rozumiemy ich obawy i problemy związane z doborem personelu, który pracuje w ich domach, w bliskim kontakcie z rodziną.
Działalność firmy opiera się na trzech filarach:

I - zajmujemy się doborem opiekunek do osób starszych. W niewielkim zakresie, rekomendujemy również gosposie, opiekunki do dzieci oraz osoby sprzątające.

II - prowadzimy działalność szkoleniową, która została zapoczątkowana w celu podniesienia kwalifikacji, polecanych przez nas pracowników. Dbamy o jakość prowadzonych przez nas kursów, dlatego skorzystało z nich już kilka tysięcy osób.
Wśród wielu można wymienić: kursy języka niemieckiego oraz pierwszej pomocy przed medycznej. Posiadamy liczne referencje, które chętnie udostępniamy na życzenie.

III - od 2008 roku, w sezonie letnim oraz przedświątecznym, organizujemy autorskie imprezy edukacyjne, adresowane do dzieci i całych rodzin. Ich głównym celem jest rozrywka i nauka poprzez zabawę. Nasze pomysły spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony Urzędu Marszałkowskiego oraz Urzędu Miasta Torunia, dla których realizowaliśmy całe cykle imprez. Zachęcamy do obejrzenia relacji w formie zdjęć www.romao.pl

Z niewielkiej, prywatnej firmy, która od 2006 roku działa pod nazwą Centrum Adiutor, w 2014 roku przekształciliśmy się w spółkę Adiutor. Posiadamy certyfikat Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego – poświadczający wpis do rejestru agencji zatrudnienia, pod numerem 12354.

Cel działalności firmy pozostał niezmienny, codziennie pomagamy, dlatego pozostajemy przy zagadkowej nazwie ADIUTOR, która pochodzi z języka łacińskiego, a oznacza po prostu POMOCNIK.

Miło nam poinformować, że od lipca 2016 roku należymy do stowarzyszeń:


logo SAO logo SAZ