Oferty pracy dla opiekunek w Niemczech

Oferta bez języka - polska rodzina

Miejsce pracy: 31137 Hildesheim

Podopieczna: Pani 96 lat, porusza się na wózku (waga ok 50kg) - pomaga przy transferach, ma lekką demencję.

Planowany czas pracy: 6-8 tygodni lub dłużej

Termin wyjazdu: od 28.04.2018

Wymagania: polska rodzina - nie trzeba znać języka niemieckiego, doświadczenie w opiece

Wynagrodzenie: od 1000 euro netto za m-c - składki ZUS od średniej krajowej

Zakres obowiązków: pomoc w codziennych czynnościach, mycie, ubieranie, pomoc w domu

Dodatkowe informacje: Dwa razy w tygodniu syn przywozi zakupy, przyjeżdża też wykąpać mamę. Opiekunce oferujemy osobny pokój w mieszkaniu, blisko jest węzeł komunikacyjny.

Lekkie zlecenie - okolice Berlina

Miejsce pracy: 15732 Schulzendorf

Podopieczna: Pani Ursula - 75 lat, porusza się samodzielnie, ma lekką demencję.

Termin wyjazdu: od 21.04.2018

Wymagania: podstawowa znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece

Zakres obowiązków: pomoc w codziennych czynnościach, gotowanie, zakupy (sklepy są blisko), pomoc przy ubieraniu

Dodatkowe informacje: Podopieczna 3 razy w tygodniu jeździ do dziennego domu opieki na rehabilitację. Zlecenie jest blisko granicy - w okolicach Berlina. Opiekunce oferujemy osobny pokój z TV.

Opiekunka za wymianę - podstawowy niemiecki.

Miejsce pracy: 19217 Carlow

Podopieczna: Pani Beatrice - 85 lat, porusza się samodzielnie, ma lekką demencję.

Zakres obowiązków: pomoc w codziennych czynnościach, gotowanie, zakupy, pomoc przy ubieraniu

Dodatkowe informacje: Podopieczna ma problemy z komunikacją, trzeba ją do wszystkiego motywować, jest bardzo spokojna. W weekendy przyjeżdża syn, robi większe zakupy. Jest to sprawdzone miejsce - obecna opiekunka będzie wracała do tej podopiecznej.