Oferty pracy dla opiekunek w Niemczech

Opiekunka do Duisburga + Bonus na wakacje!

Miejsce pracy: Duisburg

Opis podopiecznego: Pani Maria - 92 lata, niewidoma.

Planowany czas pracy: 2 miesiące

Termin wyjazdu: 5 czerwca br.

Wynagrodzenie: 1100 euro na rękę

Wymagania: podstawy języka niemieckiego

Zakres obowiązków:Opieka i pomoc w domu, zakupy, gotowanie.

Dodatkowe informacje: Podopieczna od lipca 2017 jest całkowicie niewidoma, w mieszkaniu porusza się przy rollatorze. Jest osobą sympatyczną, miłą, obecna opiekunka planuje wrócić w to miejsce. Drobne zakupy opiekunka robi w pobliżu, większe jedzie samochodem z prawnym opiekunem. Sprawdzone, polecane miejsce pracy.

Sprawdzona oferta + Wakacyjny bonus!

Miejsce pracy: Steinen

Opis podopiecznego: Pan Reiner - 64 lata, po wylewie.

Termin wyjazdu: 10 czerwca br.

Wymagania: podstawy języka niemieckiego, prawo jazdy

Dodatkowe informacje: Opiekunka jeździ z podopiecznym na rehabilitację. Pan sam wstaje z łóżka, w pomieszczeniu chodzi o lasce trochę, czasami - na zewnątrz używa wózka, sam przesiada się na wózek, trzeba go tylko nakierować - nie ma dźwigania. Przy kąpieli również pomaga, współpracuje. Wkładki - tylko z powodu nietrzymania moczu. Mieszka sam, w pobliżu mieszka córka - bardzo są pomocna, komunikatywna. Zapewniamy: osobny pokój, dostęp do Internetu.

Opiekunka z prawem jazdy - umowa o pracę

Miejsce pracy: Fryburg

Opis podopiecznego: Wielu podopiecznych z różnymi schorzeniami.

Planowany czas pracy: minimum 3 miesiące

Termin wyjazdu: od zaraz

Wynagrodzenie: 2000 euro brutto - niemiecka umowa o pracę

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, dyspozycyjność

Zakres obowiązków:Opieka i higiena osób starszych we Fryburgu i okolicach. Praca 8 godzin dziennie - z zamieszkaniem na terenie Niemiec i pełnymi składkami socjalnymi.

Dodatkowe informacje: Oferujemy pracę doświadczonym i wykwalifikowanym opiekunkom, które chcą na dłużej zamieszkać na terenie Niemiec minimum 3 miesiące. Praca polega na dochodzącej opiece nad osobami starszymi - pomoc w kąpieli i innych czynnościach. Zamieszkanie w hotelu pracowniczym, przy podopiecznym lub we własnym zakresie. Gwarantujemy ciągłość zleceń i opiekę biura.