Jeżeli poszukują Państwo zaufanej i kompetentnej opiekunki, która zadbałaby o Państwa rodziców lub bliskich krewnych z przyjemnością wskażemy odpowiednią osobę. Opiekunki do osób starszych rekrutowane przez nas mają wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami starszymi, znają ich potrzeby i problemy.

Wiele z nich ma wykształcenie pielęgniarskie i zajmowało się starszymi ludźmi na co dzień przez kilka lub kilkanaście lat. Ich wieloletnie doświadczanie sprawia, że bardzo dobrze rozumieją swoich podopiecznych. Są serdeczne oraz szanują starszych i chorych ludzi. Potrafią dokładnie posprzątać w domu, zrobić zakupy, jak również przygotować smaczny posiłek. Zajmują się także ludźmi obłożnie chorymi, którym trzeba pomóc w codziennej toalecie i przy prostych zabiegach medycznych.

Aby jak najlepiej zaspokoić Państwa potrzeby proponujemy szeroką gamę usług w zakresie opieki nad osobami starszymi:

  • Opiekunkę dzienną, która codziennie przez ustaloną liczbę godzin będzie towarzyszyć Państwa bliskim niosąc pomoc w codziennych obowiązkach takich jak toaleta, zakupy, utrzymanie w czystości mieszkania, podawanie lekarstw, przygotowywanie posiłków, a przede wszystkim dotrzymywanie towarzystwa,
  • Opiekunkę "zadaniową", która raz lub kilka razy w tygodniu odwiedzi Państwa bliskich, by wypełnić ustalone obowiązki,
  • Opiekunkę z zamieszkaniem, która zamieszka ze swoim podopiecznym,

Coraz bardziej potrzebną formą pomocy jest opieka z zamieszkaniem. Mamy doświadczenie w rekomendowaniu opiekunek do takich miast jak: Warszawa, Bydgoszcz, Gdynia, Gdańsk, Poznań, Kraków oraz mniejszych miejscowości na terenie całego kraju i za granicą.

szukasz opiekunki szukasz opiekunki