Oferta pracy - opieka Niemcy

Zlecenie dla opiekunek osób starszych w Mülheim

Miejsce pracy: Mülheim

Opis podopiecznej: Podopieczna 57 lat, cierpi na ALS, problemy z poruszaniem - Pani porusza się przy pomocy balkonika lub wózka inwalidzkiego. Ponadto podopieczna nie cierpi na inne choroby, brak demencji, noce spokojne. Jest to osoba bardzo sympatyczna, życzliwa, zadbana.

Planowany czas pracy: 6 - 8 tygodni

Termin wyjazdu: 19 marca 2019 r.

Wynagrodzenie: 1300 euro (umowa polska) + 100 euro za Wielkanoc + 50 euro za każdy miesiąc pobytu

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego + prawo jazdy

Zakres obowiązków: pomoc w domu, sprzątanie, pomoc w higienie osobistej, zakupy, towarzyszące wizyty u lekarza, pomoc przy wstawaniu z łóżka

Dodatkowe informacje: Bardzo dobre warunki mieszkaniowe. Duży, zadbany dom, opiekunka ma wydzielony własny pokój i łazienkę, jest dostęp do internetu oraz innych mediów. Pani bardzo lubi spacery, a także jest bardzo rozmowną osobą. Rodzina często odwiedza podopieczną i chętnie pomagają opiekunce. Spokojna okolica.

Zobacz w jakich regionach Niemiec mamy aktualnie oferty pracy: