Miejsce pracy:

53859 Niederkassel

Termin wyjazdu:

06.08.2023

Wynagrodzenie do:

1800 euro netto za m-c

Opis: Seniorka ma problem z widzeniem i słuchem, pani porusza się samodzielnie. Senior cierpi na początkową demencję, inkontynencję na mocz, pan czasami używa chodzika. Seniorka robi wszystko przy sobie sama (ewentualnie można jej pomóc raz na jakiś czas przy kąpieli), pani jest pracowita, jeszcze pracuje w ogrodzie. Senior potrzebuje pomoc przy higienie ciała, rozbieranie, ubieranie, przy większych kąpielach. Senior lubi gotować, często gotuje posiłki.

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Wsparcie seniorów i prowadzenie domu: gotowanie, zakupy, sprzątanie, pranie.

Dodatkowe informacje: Bardzo ładna okolica (sklepy w pobliżu, około 500 m od domu), dużo zieleni na zewnątrz, obok mieszka rodzina seniora, bardzo mili ludzie.

Bez wstawania w nocy
Blisko sklepy
Dom jednorodzinny
Internet
Lekkie zlecenie
Pacjent mobilny
Pan do opieki
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Karolina