Miejsce pracy:

Seeheim

Termin wyjazdu:

01.08.2021

Wynagrodzenie do:

1400 - 1600 €

Opis: Podopieczny jest mobilny i samodzielny. Dla własnej wygody korzysta z wózka inwalidzkiego. Jest w stanie samodzielnie wstać, a nawet wchodzić po schodach. Choruje na częściową inkontynencję. Nosi pieluchę. Samodzielnie się myje i korzysta z toalety. Senior większość czasu spędza w salonie na kanapie oglądając telewizję. Raczej nie wychodzi już z domu.

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 2 miesiące

Zakres obowiązków: m.in.: zakupy, pranie, gotowanie, dbanie o porządek, wspieranie podopiecznego w razie potrzeby.

Dodatkowe informacje: Oddzielny pokój z dostępem do internetu oraz Tv dla opiekunki. Do dyspozycji również rower. Między posiłkami oraz po kolacji o godzinie 18 jest czas wolny. Z zakupami często pomagają bliscy podopiecznego.

Bez wstawania w nocy
Blisko sklepy
Do dyspozycji rower
Dom jednorodzinny
Duże miasto
Internet
Pacjent mobilny
Pacjent na wózku
Pan do opieki
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Emilia

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›