Miejsce pracy:

Bönnigheim 74357

Termin wyjazdu:

20.08.2022

Wynagrodzenie do:

1500 euro netto na miesiąc

Opis: Pani 86 lat, lekka demencja, problemy z poruszaniem, chodzi przy balkoniku. Lubi grać w karty i oglądać telewizję.

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Przykładowy plan dnia: 7:15 wstaje, o 8 śniadanie, w tym czasie przychodzi pani, która zakłada rajstopy uciskowe, sprzątanie, przygotowanie obiadu na ok 13:00, po południu czas wspólny - gry, oglądanie TV, następnie kolacja ok 20:00.

Dodatkowe informacje: Większe zakupy robi córka - trzeba dać listę, duży dom w ładnej dzielnicy, dla opiekunki duży pokój z tarasem i prywatna łazienka, wszędzie jest blisko, jest rower do dyspozycji.

Bez wstawania w nocy
Blisko sklepy
Do dyspozycji rower
Dom jednorodzinny
Lekkie zlecenie
Można palić
Małe miasteczko
Osobna łazienka
Pacjent mobilny
Podopieczny mieszka sam
Sprawdzone zlecenie
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Paulina

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›