Miejsce pracy:

22941 Bargteheide

Termin wyjazdu:

06.11.2023

Wynagrodzenie do:

1600 euro netto za m-c

Opis: Do opieki seniorka, cierpiąca na osłabienie starcze, depresję. Podopieczna ma lekkie problemy z przełykaniem. Seniorka nie ma inkontynencji oraz demencji. Pani nie je zbyt tłustych rzeczy, lubi tradycyjne niemieckie dania. Pani lubi gotować i piec, spędzać czas na zewnątrz, muzykę, naturę i zwierzęta. Seniorka śpi w godzinach 21:00 – 7:00, przyjmuje tabletki na sen (1 raz w nocy wstaje do toalety, ale nie potrzebuje pomocy opiekunki).

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Zajmowanie się gospodarstwem domowym, pomoc w czynnościach, których podopieczna właśnie nie może wykonać już sama.

Dodatkowe informacje: Dla opiekunki do dyspozycji pokój z Internetem i rower.

Bez wstawania w nocy
Blisko sklepy
Do dyspozycji rower
Internet
Lekkie zlecenie
Można palić
Pacjent mobilny
Pani do opieki
Podopieczny mieszka sam

Opiekun zlecenia: Zuzanna

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›