Miejsce pracy:

Bottrop 46240

Termin wyjazdu:

27.12.2023

Wynagrodzenie do:

1650 euro netto plus premia za Nowy Rok

Opis: Do opieki pani w wieku 71 lat, choruje na demencję, wiele zapomina, miewa lęki, nie lubi zostawać sama, jest niedowidząca, porusza się samodzielnie. Seniorka jest sympatyczna, przyjazna, lubi chodzić na spacery z psem.

Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece, cierpliwość, wyrozumiałość, empatia.

Okres pracy: 6 tygodni

Zakres obowiązków: Dotrzymanie towarzystwa i wspieranie podopiecznej - spacery, pomoc, bieżące obowiązki domowe - drobne sprzątanie, zakupy, gotowanie, pranie.

Dodatkowe informacje: W domu mieszka sprawny mąż, który w tygodni codziennie wychodzi do pracy. Dla opiekunki jest oddzielny pokój, Internet, osobna łazienka. Małżonek podopiecznej jest bardzo życzliwy, pomocny, w weekendy opiekunkę zastępuje też siostra podopiecznej. Raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka. W pobliżu są sklepy, w domu jest mały piesek.

Bez wstawania w nocy
Blisko sklepy
Bonus świąteczny
Dom jednorodzinny
Internet
Lekkie zlecenie
Nie można palić
Oferta na wymianę
Osobna łazienka
Pacjent mobilny
Pani do opieki
Rodzina pomaga w opiece
W domu są zwierzęta
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Przemysław

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›