Miejsce pracy:

61184 Karben

Termin wyjazdu:

29.10.2022

Wynagrodzenie do:

1500 euro netto za m-c

Opis: Spokojny, przyjazny pan w wieku 88 lat, lekka demencja, problem ze słuchem, wzrokiem, porusza się samodzielnie, czasami używa balkonika.

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, spokojne usposobienie, prawo jazdy.

Okres pracy: 6 tygodni

Zakres obowiązków: Zakupy, pranie, gotowanie, dbanie o porządek, wspieranie podopiecznego.

Dodatkowe informacje: Dla opiekunki osobny pokój i dostęp do Internetu.

Bez wstawania w nocy
Do dyspozycji samochód
Dom jednorodzinny
Internet
Lekkie zlecenie
Nie można palić
Oferta na wymianę
Pacjent mobilny
Pan do opieki
Podopieczny mieszka sam
Prawo jazdy
Sprawdzone zlecenie
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Przemysław