Miejsce pracy:

22609 Hamburg

Termin wyjazdu:

23.10.2022

Wynagrodzenie do:

1900 euro netto za miesiąc

Opis: W domu mieszka małżeństwo, ale państwo są bardzo samodzielni, są bardzo samodzielni. Pani ma 83 lata, nie ma demencji, jest w trakcie leczenia nowotworu, porusza się samodzielnie, sama się ubiera, rozbiera i kąpie. Nie ma inkontynencji. Zjada wszystko – nie ma diet. W nocy się nie budzi. Pan 95 lat, ma lekką demencję, porusza się samodzielnie, sam się kąpię, ubiera i rozbiera. Brak diet.

Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, szczepienie przeciwko COVID-19.

Okres pracy: 2 miesiące

Zakres obowiązków: Opieka nad seniorami, codzienne wsparcie, dotrzymanie towarzystwa, gotowanie, wizyty u lekarzy, spacery, gry, bieżące sprzątanie.

Dodatkowe informacje: Dla opiekunki osobny pokój z łazienką, dostęp do internetu. Raz na tydzień przychodzi sprzątaczka. Seniorzy mają częste wizyty lekarskie, na które wozi je opiekunka.

2 osoby do opieki
Bez wstawania w nocy
Do dyspozycji samochód
Dom jednorodzinny
Duże miasto
Internet
Można palić
Nowa oferta
Pacjent mobilny
Prawo jazdy
VIP
Znajomość języka dobra

Opiekun zlecenia: Magdalena

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›