Miejsce pracy:

Weißenhorn

Termin wyjazdu:

28.05.2022

Wynagrodzenie do:

1600€

Opis: Senior mieszka sam w domu jednorodzinnym. Choruje na cukrzycę, ma również problemy z sercem i krążeniem. Codziennie przychodzi do niego służba pielęgniarska. Podopieczny porusza się przy rolatorze, czasami korzysta z laski.

Wymagania: Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub dobra znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Opieka nad seniorem oraz między innymi zakupy, pranie, gotowanie, dbanie o porządek.

Dodatkowe informacje: Senior lubi słuchać audiobooków oraz oglądać TV. Dla opiekuna przeznaczony jest oddzielny pokój z łazienką, balkonem oraz dostępem do TV i internetu. Podopieczny potrzebuje sporadycznej pomocy w nocy,

Dom jednorodzinny
Internet
Nie można palić
Małe miasteczko
Nowa oferta
Osobna łazienka
Pacjent mobilny
Pan do opieki
Podopieczny mieszka sam
Prawo jazdy
Przychodzi służba pielęgniarska
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Przemek

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›