Miejsce pracy:

67595 Bechtheim

Termin wyjazdu:

29.04.2024

Wynagrodzenie do:

6000 zł netto za m-c

Opis: Senior, pan Erhard, cierpi na średnią demencję, depresję oraz cukrzycę, ma też niewydolność serca i nadciśnienie. Z uwagi na inkontynencję nosi pampersy. Ma też słaby słuch i wzrok. Pan porusza się o lasce, lub przy rollatorze, w razie potrzeby jest do dyspozycji wózek i jest lift schodowy. Senior bywa uparty, ale ogólnie jest miły; chętnie ogląda TV, lubi piłkę nożną.

Wymagania: Doświadczenie w opiece, cierpliwość, wyrozumiałość, podstawy języka niemieckiego, prawo jazdy - mile widziane.

Okres pracy: 4-6 tygodni

Zakres obowiązków: Opieka nad seniorem, pomoc we wstawaniu, ubieraniu, toalecie, dopilnowanie, aby się nawadniał, wyjście na spacer.

Dodatkowe informacje: Pielęgniarka przychodzi 3x dziennie, żeby podać insulinę, pan mieszka z żoną, dla opiekuna/-ki pokój z Internetem, rodzina mieszka w pobliżu, rodzina pomaga - w zakupach i wizytach u lekarza.

Do dyspozycji samochód
Dom jednorodzinny
Internet
Można palić
Oferta na wymianę
Pan do opieki
Prawo jazdy
Rodzina pomaga w opiece
Sprawdzone zlecenie
Wieś
Znajomość języka podstawowa

Opiekun zlecenia: Zuzanna

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›