Miejsce pracy:

53129 Bonn

Termin wyjazdu:

22.08.2022

Wynagrodzenie do:

1600 EUR netto za m-c

Opis: Seniorka w wieku 92 lata, po upadku i złamaniu żebra, pani jest mniej mobilna, trzeba jej pomóc we wstawaniu, poza tym ma osteoporozę, choroby serca, cukrzycę, artretyzm, ma sztuczne kolano, porusza się przy balkoniku. Pani chce być bardzo samodzielna, sama dzieli sobie leki, jest bardzo sympatyczna i młoda duchem. Stara się zachować jak najwięcej niezależności. Zawsze jednak jest uprzejma i nie jest niemiła.

Wymagania: Wysoka kultura osobista, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, cierpliwość, wyrozumiałość.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Pomoc w godzinach porannych i wieczornych. Dodatkowo, czasami konieczna byłaby eskorta do toalety w nocy. Dużo wolnego czasu - poza zakupami brak obowiązków domowych.

Dodatkowe informacje: W domu jest codziennie gosposia, która zajmuje się sprzątaniem i gotowaniem, jest też do dyspozycji szofer, z którym jeździ się na zakupy. Opiekunka ma do dyspozycji ładne, małe mieszkanie (40 m2). Potrzebna opiekunka, która będzie gotowa wstawać w nocy.

Do dyspozycji samochód
Dom jednorodzinny
Internet
Osobna łazienka
Pacjent mobilny
VIP
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Izabela