Miejsce pracy:

04277 Leipzig

Termin wyjazdu:

15.08.2023

Wynagrodzenie do:

1250 euro netto za m-c

Opis: Seniorka jest bardzo samodzielna, stara się jak najwięcej zrobić sama. Codziennie przychodzą do pani znajomi i razem uczą się angielskiego. Seniorka często ogląda telewizję, komputer, siedzi w pokoju lub w kuchni. Po obiedzie pani odpoczywa, spacerują na elektrycznym wózku inwalidzkim i razem z opiekunką idą do sklepu. Pani porusza się przy balkoniku, trzeba ją asekurować. Cierpi na demencję, ale nie jest agresywna, dużo zapomina. Seniorka ma pampersy, cierpi na nietrzymanie moczu.

Wymagania: Wysoka kultura osobista.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Wsparcie podopiecznej w czynnościach codziennych.

Dodatkowe informacje: Seniorka sprawia, że ​​opiekunka uczy się języka i poprawnie wymawia słowa. Pani stara się jak najwięcej pomóc opiekunce nauczyć się niemieckiego.

Bez wstawania w nocy
Blisko sklepy
Duże miasto
Internet
Lekkie zlecenie
Pacjent mobilny
Pani do opieki
Podopieczny mieszka sam
Brak znajomości języka

Opiekun zlecenia: Przemysław