Miejsce pracy:

40472 Dusseldorf

Termin wyjazdu:

27.11.2022

Wynagrodzenie do:

1300 euro netto + premia świąteczna

Opis: Do opieki jest leżący pan w wieku 64 lata, chory na zespół Downa, nic nie mówi, mieszka z nim matka w wieku 92 lata, jest sprawna, nie potrzebuje żadnej pomocy, jest bardzo pozytywna i życzliwa.

Wymagania: Podstawy języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobą leżącą.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Codzienna higiena w łóżku - mycie, przebieranie, golenie, trzeba też dla niego miksować posiłki, codziennie przychodzi służba pielęgniarska, jest pomoc w postaci liftu, a także pranie, gotowanie, zakupy, dbanie o porządek, wspieranie podopiecznych.

Dodatkowe informacje: Warunki są dobre. Jest to dom, dla opiekunki jest oddzielny, TV, Internet. Zakupy robi opiekunka, sklepy są blisko. Rodzina jest pomocna, przywożą większe zakupy. Raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka oraz rehabilitant.

Bez wstawania w nocy
Blisko sklepy
Dom jednorodzinny
Internet
Lift - podnośnik
Oferta na wymianę
Pacjent leżący
Pan do opieki
Przychodzi służba pielęgniarska
Znajomość języka biegła

Opiekun zlecenia: Zuzanna

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›