Miejsce pracy:

53859 Niederkassel

Termin wyjazdu:

30.07.2023

Wynagrodzenie do:

1550 euro netto za m-c

Opis: Pani w wieku 85 lat, niska, szczupła, choruje na osteoporozę, artrozę, astmę, jest ogólnie osłabiona, ma także zaburzenia rytmu serca, widać początkowe objawy demencji, nosi wkładki z uwagi na inkontynencję. Porusza się przy rollatorze, na dłuższe spacery używany jest wózek. Przyjeżdża służba pielęgniarska - rozdziela leki i pomaga w kąpieli. Seniorka jest z natury łagodna, dobroduszna, nie musi być pilnowana przez cały dzień, chętnie ogląda tv i gra w gry.

Wymagania: Opiekunka z doświadczeniem, komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy, dbanie o rośliny w domku, dbanie o ogólną higienę seniorki, pomoc przy ubieraniu, spacery gry, organizowanie i spędzanie wspólnie czasu.

Dodatkowe informacje: Miasto, blisko centrum, dom jednorodzinny - z balkonem, tarasem i ogrodem, na zakupy 5 minut rowerem, a 10 minut na pieszo; na większe zakupy jeździ się z rodziną, dla opiekunki oddzielny pokój z własną łazienką, TV i Internetem.

Bez wstawania w nocy
Blisko sklepy
Do dyspozycji rower
Dom jednorodzinny
Internet
Lekkie zlecenie
Nie można palić
Oferta na wymianę
Pacjent mobilny
Pani do opieki
Podopieczny mieszka sam
Przychodzi służba pielęgniarska
Sprawdzone zlecenie
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Angelika