Miejsce pracy:

53129 Bonn

Termin wyjazdu:

31.12.2023

Wynagrodzenie do:

1800 euro netto za m-c

Opis: Obecnie seniorka przebywa w szpitalu po złamaniu żebra i zerwaniu ścięgna między udem a miednicą i jest obecnie ograniczona ruchowo. Przede wszystkim Seniorka potrzebuje pomocy w godzinach porannych i wieczornych przy higienie ciała, przebieraniu się. Podopieczna nie ma stopnia opieki. Czasami trzeba odprowadzić seniorkę w nocy do toalety.

Wymagania: Wysoka kultura osobista, dobra znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Wsparcie podopiecznej w życiu codziennym, zakupy (na czas zakupów dostępny jest szofer). Na zleceniu w ciągu dnia (od godz. 9) jest osoba do sprzątania i gotowania. Opiekunka nie musi prowadzić domu i gotować posiłki.

Dodatkowe informacje: Oprócz własnego pokoju z łazienką obok sypialni seniorki, opiekunka ma do dyspozycji ładne, małe własne mieszkanie (40 m2), do którego może się udać w czasie wolnym.

Blisko sklepy
Dom jednorodzinny
Internet
Lekkie zlecenie
Oferta na wymianę
Osobna łazienka
Pacjent mobilny
Pacjent na wózku
Pani do opieki
Podopieczny mieszka sam
Sprawdzone zlecenie
VIP

Opiekun zlecenia: Angelika

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›