Miejsce pracy:

33154 Salzkotten

Termin wyjazdu:

29.09.2022

Wynagrodzenie do:

1600 EUR netto za m-c

Opis: Pani w wieku 84 lata, choruje na nadciśnienie, choroby serca i krążenia, cukrzycę, miewa problemy z oddychaniem, nosi pampersy, jest osobą leżącą, ale też porusza się na wózku, trzeba jej pomóc przy przesiadaniu.

Wymagania: Doświadczenie w opiece, komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Opieka nad seniorką: mycie, ubieranie, rozbieranie, podstawowa higiena ciała, przebieranie pampersów oraz prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy.

Dodatkowe informacje: Opiekunka ma swój oddzielny pokój, oddzielną łazienkę, Internet, TV, w osobnym mieszkaniu obok mieszka córka, do zmiany opatrunków przychodzi służba pielęgniarska.

Blisko sklepy
Internet
Można palić
Oferta na wymianę
Osobna łazienka
Pani do opieki
Podopieczny mieszka sam
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Karolina