Miejsce pracy:

Neubeuern 83115

Termin wyjazdu:

29.09.2022

Wynagrodzenie do:

1600 EUR netto za m-c

Opis: Pan w wieku 80lat, ma lekką demencję, depresję, nadciśnienie, niewydolność serca, jest po udarze, cierpi na częściową inkontynencję, Parkinsona, dlatego też ma problemy z poruszaniem, trzeba go asekurować, w lepsze dni radzi sobie sam z balkonikiem.

Wymagania: Doświadczenie w opiece, komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Opieka nad seniorem - ubieranie, rozbieranie, podstawowa higiena ciała, kąpiel, pomoc w domu - gotowanie, zakupy, drobne sprzątanie, pranie, prasownie. Senior wstaje około godziny 08:00 rano, chodzi spać 20:00. wieczorem

Dodatkowe informacje: Rano i wieczorem przychodzi służba pielęgniarska - podają leki, raz na 2 tygodnie przychodzi pani do sprzątania.

Blisko sklepy
Dom jednorodzinny
Internet
Nie można palić
Oferta na wymianę
Pan do opieki
Podopieczny mieszka sam
Sprawdzone zlecenie
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Karolina

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›