Miejsce pracy:

17495 Ranzin

Termin wyjazdu:

24.03.2023

Wynagrodzenie do:

1700 euro za m-c na rękę

Opis: Samotnie mieszkająca pani w wieku 92 lata, choruje na cukrzycę, nietrzymanie moczu oraz demencję. Ma problemy z poruszaniem - ma balkonik oraz wózek na dłuższe spacery. Jest dość sprawna, ale wymaga uwagi - lub rozmawiać, trzeba jej poświęcać czas i uwagę, wspólnie wykonywać prace domowe. Trzeba ją zachęcać do aktywności.

Wymagania: Doświadczenie w opiece, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, miejsce zamieszkania blisko granicy - zachodniopomorskie.

Okres pracy: do uzgodnienia

Zakres obowiązków: Opieka nad seniorką, dotrzymanie towarzystwa, dopilnowanie leków, pomoc w higienie, gotowanie, sprzątanie, prasowanie, pranie.

Dodatkowe informacje: Dom wielorodzinny z ogrodem, zakupy przywozi córka, rodzina jest sympatyczna i pomocna, w domu są 2 przyjazne koty, praca od poniedziałku do piątku - na weekend zjeżdża się do domu, rodzina zwraca za dojazdy pociągiem.

Lekkie zlecenie
Można palić
Oferta na wymianę
Pacjent mobilny
Pani do opieki
Podopieczny mieszka sam
Rodzina pomaga w opiece
Sprawdzone zlecenie
W domu są zwierzęta
Wieś
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Karolina

Aplikuj

  Formularz aplikacji

  Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

  Więcej ›
  Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›

  (17