Miejsce pracy:

83278 Traunstein

Termin wyjazdu:

09.01.2023

Wynagrodzenie do:

1600€ netto za miesiąc

Opis: Do opieki pan w wieku 55 lat, lekko upośledzony umysłowo, spokojny, bez demencji, raczej depresyjny, do niedawna mieszkał z bratem, który zmarł niedawno. Ma kłopoty z poruszaniem oraz ma płytki oddech, używa tlenu, dlatego jest podłączony do butli z tlenem. Trzeba z nim postępować jak z dzieckiem wydawać jasne polecenia, ustalić stały plan dnia.

Wymagania: Opiekun z dobrą znajomością języka niemieckiego, z empatycznym podejściem do pacjenta.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Codzienne wsparcie, pomoc w kąpieli, ubieraniu, spacery, rozmowy, wsparcie psychologiczne, ustalenie zdrowej diety, obowiązki domowe - gotowanie, sprzątanie zakupy.

Dodatkowe informacje: Codziennie przychodzi służba pielęgniarska - podaje leki, opatruje rany, raz w tygodniu przychodzi terapeutka, gra w gry, rozmawia. Mieszkanie z osobnym pokojem i łazienką dla opiekuna, dostęp do internetu, blisko sklepy.

Blisko sklepy
Internet
Można palić
Oferta na wymianę
Osobna łazienka
Pacjent na wózku
Pan do opieki
Podopieczny mieszka sam
Przychodzi służba pielęgniarska
Sprawdzone zlecenie
Znajomość języka dobra

Opiekun zlecenia: Irek

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›