Miejsce pracy:

64291 Darmstadt-Wixhausen

Termin wyjazdu:

30.07.2024

Wynagrodzenie do:

1500 euro netto za miesiąc

Opis: Do opieki jest panie w wieku 95 lat, ma demencję w stopniu średnim, porusza się przy rollatorze, lub na wózku, nie ma specjalnej diety, trzeba pilność aby dożo piła. DODATKOWE: *dla opiekunki pokój z radiem, PC i Internetem *seniorka przyjacielska i cierpliwa, lubi muzykę, czytać gazety, oglądać TV i rozwiązywać sudoku *na zakupy na pieszo jak coś, chociaż generalnie zakupy bierze na siebie rodzina + wizyty u lekarza *nie ma nocek, a śpi w godzinach 22:00 – 8:00

Wymagania: Opiekun lub opiekunka z doświadczeniem, komunikatywny język niemiecki.

Okres pracy: 6 tygodni

Zakres obowiązków: Pomoc seniorce oraz pomoc w gospodarstwie domowym.

Dodatkowe informacje: Przychodzi służba pielęgniarska, kąpie panią i zmienia cewnik, w domu mieszka też sprawny mąż. Państwo mieszkają w małym mieście - 30 km od Frankfurtu.

Bez wstawania w nocy
Internet
Lekkie zlecenie
Można palić
Pacjent mobilny
Pani do opieki
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Przemysław