Miejsce pracy:

Salzkotten-Verlar 33154

Termin wyjazdu:

17.12.2023

Wynagrodzenie do:

1500 euro netto za m-c plus Premia Świąteczna!

Opis: Pan w wieku 80 lat, po udarze i po zawale, cierpi na choroby krążenia oraz tarczycy, a także nowotwór. Porusza się na wózku, trzeba pomagać w we wstawaniu z wózka, ale pan współpracuje. Jest w trakcie rehabilitacji, udaje mu się ustać przy rollatorze, ale może być trochę dźwigania. Pan jest przyjazny, sympatyczny, niewymagający w kwestii diety. Mieszka sam.

Wymagania: Opiekunka lub opiekun z doświadczeniem, podstawami języka niemieckiego, mile widziane prawo jazdy.

Okres pracy: 4-6 tygodni

Zakres obowiązków: Zajmowanie się gospodarstwem domowym, pomoc w higienie osobistej i ubieraniu, pomoc przy przyjmowaniu posiłków, spacery, gimnastyka.

Dodatkowe informacje: Dla opiekuna/-ki pokój z oddzielnym WC, TV i Internetem. Na zakupy jeździ się z córką raz na 2 tygodnie, albo córka przywozi zakupy z przygotowanej listy.

Do dyspozycji samochód
Internet
Można palić
Oferta na wymianę
Pacjent na wózku
Pan do opieki
Podopieczny mieszka sam
Rodzina pomaga w opiece
Wieś
Znajomość języka podstawowa

Opiekun zlecenia: Angelika

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›