Miejsce pracy:

85055 Ingolstadt

Termin wyjazdu:

18.06.2024

Wynagrodzenie do:

1750 euro netto za m-c

Opis: Podopieczna jest po udarze, cierpi na nadciśnienie, arytmię serca i inkontynecję. Porusza się przy balkoniku, również jest wózek. Na zleceniu nie ma dźwigania. Codziennie przychodzi służba pielęgniarska zakładać pończochy uciskowe i rozdzielać leki. Seniorka jest spokojna, lubi spędzać czas też sama, ogląda TV, po południu ma drzemkę.

Wymagania: Znajomość języka — komunikatywna. Osoba niepaląca.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Opieka nad podopieczną i wsparcie w codziennym życiu, zajmowanie się gospodarstwem domowym, gotowanie, robienie zakupów.

Dodatkowe informacje: Nocki spokojne, seniorka chodzi spać o 21, wstaje ok. 8:40. Na zakupy jest blisko. Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym: dla opiekunki osobny pokój, Internet.

Bez wstawania w nocy
Blisko sklepy
Dom jednorodzinny
Internet
Nie można palić
Osobna łazienka
Pacjent mobilny
Pani do opieki
Podopieczny mieszka sam
Przychodzi służba pielęgniarska
Rodzina pomaga w opiece
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Jowita

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›