Miejsce pracy:

60322 Frankfurt am Main

Termin wyjazdu:

31.07.2023

Wynagrodzenie do:

1700 euro za m-c na rękę

Opis: Pani w wieku 73 lata, choruje na cukrzycę, stwardnienie rozsiane oraz ALS, ma problemy z mówieniem, ma też PEG - tylko do karmienia uzupełniającego w razie potrzeby; seniorka je normalnie z niewielkimi trudnościami w połykaniu. Porusza się na wózku - elektromobil (potrzebuje wsparcia przy transferze. Podopieczna jest otwarta, wymagająca i z poczuciem humoru, interesuje się sztuką, lubi spacery.

Wymagania: Doświadczenie w opiece, dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Opiekunka pomaga przy ubieraniu i kąpieli. Trzeba kontrolować, żeby pani odpowiednio dużo piła. Poza tym gotowanie, wspólne spacery, wizyty u lekarza, podawanie leków.

Dodatkowe informacje: Dla opiekunki pokój z oddzielną łazienką, TV, radiem i Internetem. Jest łóżko pielęgnacyjne, materac przeciwodleżynowy i łazienka przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Blisko są sklepy, ale rodzina często robi zakupy. Przyjeżdża służba pielęgniarska.

Blisko sklepy
Duże miasto
Internet
Można palić
Oferta na wymianę
Osobna łazienka
Pacjent na wózku
Pani do opieki
Podopieczny mieszka sam
Przychodzi służba pielęgniarska
Rodzina pomaga w opiece
Znajomość języka dobra

Opiekun zlecenia: Karolina