Miejsce pracy:

97906 Faulbach

Termin wyjazdu:

03.12.2022

Wynagrodzenie do:

1700 euro netto za miesiąc plus premia!

Opis: Do opieki pan w wieku 92 lata, zaawansowana demencja, ale bez agresji, nietrzymanie moczu, porusza się na wózku, ale nie ma transferu, trzeba tylko pomóc przy przesiadaniu, jest spokojny, dużo śpi, mieszka z żoną, która jest sprawna chociaż trochę niedosłyszy,

Wymagania: Doświadczenie w opiece, komunikatywny język niemiecki.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Opieką nad panem oraz pomoc w domu: gotowanie, drobne zakupy, sprzątanie, pranie, aktywizacja, spacery.

Dodatkowe informacje: Dwa razy dziennie przyjeżdża służba pielęgniarska do podawania leków, w pobliżu mieszka córka - robi większe zakupy, oddzielny pokój dla opiekunki z Internetem.

Bez wstawania w nocy
Bonus świąteczny
Internet
Nie można palić
Oferta na wymianę
Pan do opieki
Przychodzi służba pielęgniarska
Wieś
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Karolina

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›