Miejsce pracy:

45133 Essen

Termin wyjazdu:

26.11.2022

Wynagrodzenie do:

1800 euro za miesiąc netto z premią za święta

Opis: Pan w wieku 78 lat, cierpi na choroby układu krążenia oraz reumatyzm, dlatego ma problemy z poruszaniem, wspiera się przy balkoniku. Ostatnio dużo czasu spędza na siedząco, jest osłabiony, rodzina szuka wesołej, motywującej opiekunki, która będzie pana aktywizowała, zachęcała to spacerów. Pan jest bez demencji, praktycznie samodzielny - potrzebuje tylko wsparcia przy ubieraniu czy kąpieli.

Wymagania: Dobry język niemiecki, prawo jazdy.

Okres pracy: 2 miesiące

Zakres obowiązków: Pomoc seniorowi - w ubieraniu, kąpieli, ale tylko wsparcie, pilnowanie aby regularnie się nawadniał, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy, wizyty u lekarza.

Dodatkowe informacje: Dom w dużym mieście, dla opiekunki osobny pokój, łazienka, Internet i TV. Najbliższy sklep 10 minut spacerkiem.

Bez wstawania w nocy
Blisko sklepy
Bonus świąteczny
Do dyspozycji samochód
Dom jednorodzinny
Duże miasto
Internet
Lekkie zlecenie
Można palić
Nowa oferta
Pacjent mobilny
Pan do opieki
Podopieczny mieszka sam
Prawo jazdy
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Emilia

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›