Miejsce pracy:

Krefeld

Termin wyjazdu:

01.08.2021

Wynagrodzenie do:

1500 €

Opis: Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym z ogrodem. Porusza się na wózku inwalidzkim. Choruje na cukrzycę. Ma problemy z sercem oraz częściową inkontynencją. Wymaga wsparcia podczas higieny oraz przy wstawaniu.

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6 - 8 tygodni

Zakres obowiązków: m.in.: zakupy, pranie, gotowanie, dbanie o porządek, wspieranie podopiecznego.

Dodatkowe informacje: Oddzielny pokój z dostępem do internetu oraz TV. Dla opiekunki również prywatna łazienka.

Blisko sklepy
Dom jednorodzinny
Internet
Pacjent na wózku
Pan do opieki
Podopieczny mieszka sam
Brak znajomości języka
Znajomość języka podstawowa
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Emilia