Miejsce pracy:

53619 Rheinbreitbach

Termin wyjazdu:

19.04.2023

Wynagrodzenie do:

1450 euro netto za m-c

Opis: Do opieki samotny senior po udarze. Pan porusza się samodzielnie, cierpi na rak jelita i nietrzymanie moczu. Ograniczenia wynikające z udaru dotyczą obszaru mowy. Rozumie wszystko, ale ma trudności z odnajdywaniem słów podczas mówienia, a także po krótkim czasie traci wątek rozmowy. Ma również problemy z orientacją. Pan Martin jest kochającą, otwartą osobą, która lubi mieć wokół siebie przyjaciół. Kocha sztukę, ogród i golfa.

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Pranie, gotowanie, wspieranie podopiecznego, pomoc przy posiłkach + prowadzenie domu.

Dodatkowe informacje: Na tym zleceniu wymagane jest prawo jazdy. Dostępny jest samochód. Opiekunka będzie miała do dyspozycji duży pokój (40 m2) z telewizorem, radiem i internetem oraz łazienkę z prysznicem.

Bez wstawania w nocy
Do dyspozycji samochód
Internet
Lekkie zlecenie
Oferta na wymianę
Osobna łazienka
Pacjent mobilny
Podopieczny mieszka sam
Prawo jazdy
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Przemysław

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›