Miejsce pracy:

Lübbecke

Termin wyjazdu:

05.07.2021

Wynagrodzenie do:

1400 - 1600 €

Opis: Podopieczny mieszka z żoną w domu wielorodzinnym z ogrodem. Małżonka jest w pełni sprawna i do tej pory opiekowała się mężem sama. Senior porusza się na wózku inwalidzkim. Wymaga wsparcia przy wstawaniu. Pan jest po udarze i ma sparaliżowaną całą lewą stronę ciała oraz prawą rękę. Ma podłączony cewnik na stałe. Sporadycznie trzeba wstać w nocy i pomóc zmienić pozycję leżenia w razie nawrotów bólowych.

Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, tolerancja zwierząt.

Okres pracy: 6 - 8 tygodni

Zakres obowiązków: m.in.: zakupy, pranie, zajmowanie się domem, wspieranie małżonki seniora w opiece nad mężem oraz codziennych obowiązkach.

Dodatkowe informacje: Żona podopiecznego zajmuje się zakupami na przemian z opiekunką. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój z prywatną łazienką oraz dostępem do internetu i Tv. W domu mieszka mały piesek, którym zajmuje się małżonka seniora.

Blisko sklepy
Dom jednorodzinny
Internet
Nie można palić
Osobna łazienka
Pacjent na wózku
Pan do opieki
W domu są zwierzęta
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Emilia

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›