Miejsce pracy:

Bonn

Termin wyjazdu:

20.08.2021

Wynagrodzenie do:

1500 - 1650€

Opis: Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Pani jest po złamaniu biodra i wymaga wsparcia, poza tym jest samodzielna i sprawna. Wymaga wsparcia przy higienie i odzyskiwaniu sprawności. Codziennie przychodzą rehabilitanci. Po operacji biodra Seniorka głownie leży lub siedzi, sporadycznie korzysta z rolatora.

Wymagania: Komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6 - 8 tygodni

Zakres obowiązków: m.in.: drobne zakupy, pranie, gotowanie, dbanie o porządek, wspieranie podopiecznej.

Dodatkowe informacje: Dom został podzielony na dwa mieszkania: jedno dla podopiecznej i drugie dla opiekunki. Rodzina pomaga w opiece, a Seniorka bez problemu zostaje sama na czas zakupów czy przerwy. Sklepy w bliskiej okolicy. DO dyspozycji jest również rower.

Blisko sklepy
Do dyspozycji rower
Dom jednorodzinny
Duże miasto
Internet
Osobna łazienka
Pani do opieki
Podopieczny mieszka sam
Przychodzi służba pielęgniarska
Rodzina pomaga w opiece
Znajomość języka podstawowa
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Magdalena

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›