Miejsce pracy:

82515 Wolfratshausen

Termin wyjazdu:

30.11.2022

Wynagrodzenie do:

1800 euro za miesiąc netto z premią za święta

Opis: Pan w wieku 84 lata, ma lekką demencję, porusza się samodzielnie lub przy balkoniku, cierpi też na inkontynencję - nosi wkładki,

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 8 tygodni

Zakres obowiązków: Zakupy, pranie, gotowanie, dbanie o porządek, wspieranie podopiecznego. podawanie leków, spacery, pomoc przy higienie ciała, kąpieli, ubieraniu.

Dodatkowe informacje: Stała, sprawdzona oferta, w domu mieszka też żona seniora, która jest całkowicie sprawna, dziadkowie mieszkają w bloku, opiekunka ma swój pokój, niczego nie brakuje, małe zakupy opiekunka robi w osiedlowym sklepiku, w soboty na zakupy jedzie się z synową, dziadkowie lubią polską kuchnię, w łazienka dostosowana do osoby niepełnosprawnej, Wolfratshausen (ok. 19.000 mieszkańców) - region wypoczynkowy ok. 40 km na południe od Monachium.

Bez wstawania w nocy
Blisko sklepy
Bonus świąteczny
Internet
Lekkie zlecenie
Można palić
Oferta na wymianę
Pacjent mobilny
Pan do opieki
Rodzina pomaga w opiece
Sprawdzone zlecenie
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Przemysław

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›