Miejsce pracy:

33332 Gütersloh

Termin wyjazdu:

08.10.2022

Wynagrodzenie do:

1500 euro netto za m-c

Opis: Pan w wieki 81 lat, choruje na cukrzycę, nadciśnienie, częściowe nietrzymanie moczu ( ma cewnik), ma też problem ze słuchem. Jego stan psychiczny jest dobry, ale on ma lekką depresję. Senior porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. (Ale pan sam wstaje. Nie ma dźwigania, wszystko na jednym poziomie, nie ma żadnego potrzeby targania wózka). Podopieczny jest przyjazny, miły, wyrozumiały.

Wymagania: Komunikatywny język niemiecki, doświadczenie w opiece.

Okres pracy: 2 miesiące

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: pranie, gotowanie, dbanie o porządek, wspieranie podopiecznego.

Dodatkowe informacje: Przychodzi służba pielęgniarska - podaje leki, insulinę i zakłada pończochy uciskowe.

Bez wstawania w nocy
Dom jednorodzinny
Internet
Lekkie zlecenie
Oferta na wymianę
Pacjent mobilny
Pan do opieki
Przychodzi służba pielęgniarska
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Karolina