Miejsce pracy:

33332 Gütersloh

Termin wyjazdu:

31.08.2022

Wynagrodzenie do:

1650 EUR netto za m-c

Opis: Do opieki jest pan w wieku 79 lat, porusza się na wózku inwalidzkim, nosi pieluchomajtki. Dom jest wyposażony w sprzęt potrzebny do opieki min. łóżko medyczne. Podopieczny jest sprawny umysłowo. Mieszka z żoną, która pomaga w opiece.

Wymagania: Doświadczenie w opiece, komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Jest to oferta dla opiekunki lub opiekuna.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Pomoc seniorowi - w ubieraniu, higienie, rozmowy, spacery oraz obowiązki domowe: sprzątanie bieżące, gotowanie, zakupy.

Dodatkowe informacje: Raz w tygodniu przychodzi pomoc domowa, raz w tygodniu przyjeżdża służba pielęgniarska. Dla opiekunki jest osobny pokój z TV, dostęp do Internetu.

Blisko sklepy
Internet
Oferta na wymianę
Pacjent na wózku
Pan do opieki
Przychodzi służba pielęgniarska
Sprawdzone zlecenie

Opiekun zlecenia: Izabela

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›