Miejsce pracy:

64367 Darmstadt

Termin wyjazdu:

01.09.2022

Wynagrodzenie do:

1500 euro netto za m-c

Opis: Pani w wieki 80 lat, mieszka sama, jest bardzo miła, spokojna, bezproblemowa. Jest osobą leżącą - ma łóżko medyczne, ale spędza też czas na wózku inwalidzkim - seniorka współpracuje przy transferze - są też lifty.

Wymagania: Znajomość języka - solidne podstawy lub komunikatywny. Doświadczenie w opiece.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Zakupy, pranie, gotowanie, dbanie o porządek, wspieranie podopiecznego. Opieka nad seniorką i prowadzenie domu

Dodatkowe informacje: Rano przychodzi terapeutka i robią gimnastykę. Wszystkie posiłki w łóżku, nie ma karmienia. Opiekunka ma pokój z oddzielną łazienką z TV i Internetem. Do dyspozycji jest samochód. Większe zakupy może przywieźć syn. Mieszkanie z dużym tarasem, na parterze.

Bez wstawania w nocy
Do dyspozycji samochód
Oferta na wymianę
Osobna łazienka
Pacjent na wózku
Pani do opieki
Podopieczny mieszka sam
Sprawdzone zlecenie

Opiekun zlecenia: Karolina

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›