Miejsce pracy:

27356 Rotenburg

Termin wyjazdu:

04.08.2023

Wynagrodzenie do:

1400 euro netto za m-c

Opis: Do opieki bardzo miła seniorka, pani porusza się przy balkoniku. Potrzebuje pomocy przy ubieraniu, wsparcia w czynnościach codziennych. Noce przesypia spokojne. Seniorka może sama zostać w domu.

Wymagania: Podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Wsparcie podopiecznej w życiu codziennym, gotowanie, zakupy, sprzątanie.

Dodatkowe informacje: W pobliżu znajdują się sklepy (5 min. na pieszo).

Blisko sklepy
Dom jednorodzinny
Internet
Lekkie zlecenie
Oferta na wymianę
Pacjent mobilny
Pani do opieki
Podopieczny mieszka sam
Znajomość języka podstawowa

Opiekun zlecenia: Paulina