Miejsce pracy:

71638 Ludwigsburg

Termin wyjazdu:

31.10.2022

Wynagrodzenie do:

1650 EUR netto za m-c

Opis: Pani w wieku 84 lata, mieszka sama, w mieszkaniu, ma lekką demencję oraz nietrzymanie moczu. Porusza się sama lub przy balkoniku - pomoc przy wstawaniu, ale pomaga, przyjazna, kochana, maluje mandale, lubi naturę, lubi lekką, zdrową kuchnię.

Wymagania: Cierpliwa, kochana opiekunka, która zaangażuje babcię do aktywności np. pomoc w gotowaniu. Komunikatywny język niemiecki.

Okres pracy: 6-8 tygodni lub do uzgodnienia

Zakres obowiązków: Pomoc przy wstawaniu, ubieraniu, higienie, spacery, aktywność towarzyska, obowiązki domowe.

Dodatkowe informacje: Córki mieszkają w tym samym mieście, chętnie biorą mamę na weekend, interesują się. Bardzo ładna okolica, dużo do zwiedzania, rodzina przywozi większe zakupy, piekarnia jest w pobliżu. Służba pielęgniarska zakłada pończochy i przychodzi 1 tyg pomóc przy kąpieli. Jest internet.

Internet
Lekkie zlecenie
Małe miasteczko
Oferta na wymianę
Pacjent mobilny
Podopieczny mieszka sam
Sprawdzone zlecenie

Opiekun zlecenia: Karolina

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›