Miejsce pracy:

53797 Lohmar

Termin wyjazdu:

19.04.2023

Wynagrodzenie do:

1600 euro netto za m-c

Opis: Senior miał udar mózgu 23 lata temu w 1999 roku, od tego czasu jest sparaliżowany z jednej strony po stronie prawej i nie mówi. Psychicznie całkowicie sprawny i wszystko rozumie. Porusza się na wózku inwalidzkim, ale jest super zorganizowany. Oznacza to, że robi wiele rzeczy sam, sam obsługuje windę schodową, samodzielnie dokonuje przesiadki, sam chodzi do toalety, może stać tam, gdzie może się utrzymać itp. Potrzebuje tylko pomocy przy kilku rzeczach, m.in. w myciu i braniu prysznica. Nie wymaga podnoszenia.

Wymagania: Prawo jazdy, komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Gotowanie, pranie, zakupy, wsparcie seniora.

Dodatkowe informacje: Bardzo przyjazny, spokojny Senior. Potrzebuje pomocy i wsparcia tylko w kilku codziennych czynnościach. Nie ma nocek, tylko w nagłych wypadkach. Z seniorem mieszka samodzielna partnerka. Pomoce dostępne w domu: wózek inwalidzki, winda schodowa, łóżko.

Bez wstawania w nocy
Do dyspozycji samochód
Dom jednorodzinny
Internet
Oferta na wymianę
Pacjent na wózku
Pan do opieki
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Przemysław