Miejsce pracy:

57567 Daaden

Termin wyjazdu:

15.12.2022

Wynagrodzenie do:

1900 euro netto za miesiąc w tym premia za święta

Opis: Pan w wieku 93 lata, leżący, ma problemy z nogą, stały cewnik, nie ma dźwigania, pani w wieku 88 lat, porusza się przy balkoniku, ale mało chodzi, większość dnia leży, oboje mają problemy z krążeniem, bardzo miła rodzina, aktualna opiekunka chciałaby wrócić na 15.01.2023.

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Okres pracy: 5 tygodni

Zakres obowiązków: Opieka o pomoc seniorom, do czynności higienicznych przyjeżdża służba pielęgniarska - dwa razy dziennie. Opiekunka, tylko w bieżących sprawach pomaga, a także zajmuje się domem. Zakupy robi się z rodziną.

Dodatkowe informacje: Służba pielęgniarska przychodzi do wykonania kąpieli i podają leki. Dobre warunki mieszkaniowe, pokój łazienką dla opiekunki. W łazience są pomoc dla seniorów. Bardzo kochana rodzina, wspiera opiekunkę.

2 osoby do opieki
Bez wstawania w nocy
Bonus świąteczny
Dom jednorodzinny
Internet
Nie można palić
Małe miasteczko
Oferta na wymianę
Osobna łazienka
Pacjent leżący
Pacjent mobilny
Pan do opieki
Pani do opieki
Przychodzi służba pielęgniarska
Sprawdzone zlecenie
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Paulina

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›