Miejsce pracy:

Fichtenau

Termin wyjazdu:

01.08.2021

Wynagrodzenie do:

1500 - 1600€

Opis: Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem. Pani jest w pełni mobilna. Choruje na demencję oraz alzheimera w stopniu zaawansowanym.

Wymagania: Komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, osoba niepaląca.

Okres pracy: 6 - 8 tygodni

Zakres obowiązków: m.in.: zakupy, pranie, gotowanie, drobne prace ogrodowe, dbanie o porządek, wspieranie podopiecznej.

Dodatkowe informacje: Wymagane prawo jazdy aby móc pojechać na zakupy. Dostępne auto z automatyczną skrzynią biegów. Dla opiekunki pokój z dostępem do internetu oraz TV. Do dyspozycji również prywatna toaleta.

Do dyspozycji samochód
Dom jednorodzinny
Internet
Nie można palić
Pacjent mobilny
Pani do opieki
Prawo jazdy
Znajomość języka podstawowa
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Emilia