Miejsce pracy:

Schwerin

Termin wyjazdu:

19.08.2021

Wynagrodzenie do:

1500 - 1600€

Opis: Podopieczny mieszka z żoną w domu jednorodzinnym. Pani jest całkowicie sprawna i nie wymaga opieki. Senior jest osobą leżącą, w razie konieczności jest do dyspozycji również wózek inwalidzki. W domu są lifty, aczkolwiek Pan wymaga wsparcia przy transferze. Choruje na demencję, ma problemy z trawieniem oraz podłączony cewnik. Ze względu na udar lewa strona ciała jest sparaliżowana. Pacjent nosi pampersy. Małżonka zajmuje się zakupami i gotowaniem, należy tylko jej pomóc przy nakrywaniu do stołu. Seniora myje się w łóżku, a co 10 dni zabiera na wózku pod prysznic. Regularnie przychodzi pomoc domowa dbająca o porządek, mimo to sporadycznie opiekun powinien odkurzyć.

Wymagania: Podstawowa/komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6 - 8 tygodni

Zakres obowiązków: m.in.: pranie, odkurzanie, wspieranie podopiecznego.

Dodatkowe informacje: Oddzielny pokój z dostępem do internetu dla opiekunki.

Bez wstawania w nocy
Blisko sklepy
Dom jednorodzinny
Pacjent leżący
Pacjent na wózku
Pan do opieki
Rodzina pomaga w opiece
Sprawdzone zlecenie
Znajomość języka komunikatywna
Znajomość języka dobra

Opiekun zlecenia: Karolina

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›