Miejsce pracy:

Kassel

Termin wyjazdu:

22.07.2021

Wynagrodzenie do:

1500 - 1550€

Opis: Podopieczna mieszka z mężem w domu jednorodzinnym. Pan jest w pełni sprawny i nie wymaga opieki. Pani choruje na demencję. Porusza się przy pomocy rolatora. Jest osobą z depresją. Małżeństwo wstaje około 8 rano i kładzie się spać o 19. Seniorka nosi pampersy, w nocy pomaga jej mąż. Dwa razy w tygodniu przychodzi pomoc domowa dbająca o porządek w domu. Dodatkowo regularnie przychodzi terapeutka do podopiecznej i razem ćwiczą.

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Okres pracy: 6 - 8 tygodni

Zakres obowiązków: m.in.: zakupy, pranie, gotowanie, dbanie o porządek w domu, 3 razy dziennie trzeba mierzyć ciśnienie oraz puls podopiecznej i jej mężowi, a wyniki zapisywać w kalendarzu, wspieranie podopiecznej.

Dodatkowe informacje: Dla opiekunki przeznaczony jest oddzielny pokój z dostępem do internetu oraz prywatną łazienką.

Bez wstawania w nocy
Blisko sklepy
Dom jednorodzinny
Internet
Osobna łazienka
Pacjent mobilny
Pani do opieki
Rodzina pomaga w opiece
Sprawdzone zlecenie
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Karolina

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›