Miejsce pracy:

Ruppichteroth

Termin wyjazdu:

20.08.2021

Wynagrodzenie do:

1400€ - 1450€

Opis: Podopieczna przeszła udar w 2015 roku . Ma sparaliżowaną prawą stronę ciała. Jest w pełni sprawna umysłowo, nie ma demencji. Mieszka z mężem w domu jednorodzinnym z ogrodem i tarasem. Korzysta z wózka inwalidzkiego, ale sama siada i wstaje, transfer nie jest potrzebny.

Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, mile widziane prawo jazdy, osoba niepaląca.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Zakupy, pranie, gotowanie, dbanie o porządek, wspieranie podopiecznej. Seniorka potrzebuje pomocy przy myciu (w domu jest łazienka przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych).

Dodatkowe informacje: Opieki potrzebuje tylko seniorka, mąż jest w pełni sprawny. Dom posiada duży ogród, dla opiekunki przeznaczona część dzienna i sypialna na piętrze oraz własna łazienka. Dużo wolnego czasu.

Do dyspozycji samochód
Dom jednorodzinny
Oferta na wymianę
Osobna łazienka
Pani do opieki
Sprawdzone zlecenie
Wieś
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Karolina

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›