Miejsce pracy:

53639 Königswinter

Termin wyjazdu:

30.06.2022

Wynagrodzenie do:

1700€

Opis: Seniorka choruje na początkową demencję, bardzo spokojna i miła pani, tylko żyje przeszłością. Mieszka w ładnym domu z samodzielnym mężem.

Wymagania: Komunikatywna znajomość niemieckiego + prawo jazdy

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: pomoc seniorce przy kąpieli, ubieraniu + spacery oraz wspólne granie w gry, oglądanie TV + prowadzenie domu (gotowanie, zakupy, sprzątanie, pranie)

Dodatkowe informacje: Na miejscu jest auto, babcia lubi chodzić z opiekunką do restauracji, do sklepu jest tylko 700m - lekkie, przyjemne zlecenie. Miła rodzina, syn mieszka w Kolonii. Opiekunka ma swoją oddzielną łazienkę, oddzielne WC, oddzielny pokój, TV i Internet.

Bez wstawania w nocy
Blisko sklepy
Do dyspozycji samochód
Dom jednorodzinny
Internet
Lekkie zlecenie
Oferta na wymianę
Osobna łazienka
Pacjent mobilny
Pani do opieki
Prawo jazdy

Opiekun zlecenia: Przemysław

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›