Miejsce pracy:

30659 Hannover

Termin wyjazdu:

30.06.2022

Wynagrodzenie do:

1450 euro netto za m-c

Opis: Seniorka choruje na demencje, cukrzyce, częściowa inkontynencje na mocz. Pflegedienst rozdziela leki. Pani mieszka w domu jednorodzinnym (porusza się za pomocą balkonika/wózka).

Wymagania: Komunikatywny język niemiecki.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Zakupy, pranie, gotowanie, dbanie o porządek, wspieranie podopiecznej. Opieka nad seniorką + prowadzenie domu (gotowanie, sprzątanie, pranie), pomoc w asekuracji babci.

Dodatkowe informacje: Sprawdzone miejsce pracy — spokojna babcia (zdarza się, że babcia przebudzi się w nocy, ale z reguły nocki spokojne) Od 8 do 15 każdego dnia jest Pani, robi śniadanie, obiad dla babci i sprząta (kolacje przygotowuje opiekunka dla siebie i dla babci). Syn mieszka w Hanowerze, ale córka przyjeżdża raz na jakiś czas.

Blisko sklepy
Dom jednorodzinny
Internet
Lekkie zlecenie
Pacjent mobilny
Pani do opieki

Opiekun zlecenia: Paulina

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›