Miejsce pracy:

53619 Rheinbreitbach

Termin wyjazdu:

11.12.2022

Wynagrodzenie do:

1600€ netto za miesiąc z premią!

Opis: Pan w wieku 86 lat, jest po udarze, po którym ma problem z mową, jest też w trakcie leczenia nowotworu, z uwagi na wiek ma też lekką demencję, Jest otwartą osobą, która lubi mieć wokół siebie przyjaciół. Kocha sztukę, ogród i golfa. Senior jest naprawdę serdeczny i wdzięczny za pomoc. Nie ma żadnych ograniczeń ruchowych i nie potrzebuje w tym zakresie pomocy. Senior wstaje i kładzie się samodzielnie.

Wymagania: Komunikatywny język niemiecki, prawo jazdy.

Okres pracy: 6 tygodni

Zakres obowiązków: Codzienna pomoc seniorowi, towarzystwo oraz pomoc w domu - gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy.

Dodatkowe informacje: Podopieczny mieszka w ładnym domu jednorodzinnym z ogrodem. Dla opiekunki osobna przestrzeń: pokój z TV, Internet, osobna łazienka. Kilka razy w tygodniu przychodzą terapeuci.

Bez wstawania w nocy
Bonus świąteczny
Do dyspozycji samochód
Dom jednorodzinny
Internet
Lekkie zlecenie
Oferta na wymianę
Osobna łazienka
Pacjent mobilny
Pan do opieki
Podopieczny mieszka sam
Prawo jazdy
Sprawdzone zlecenie
VIP
Znajomość języka komunikatywna

Opiekun zlecenia: Angelika