Miejsce pracy:

29525 Uelzen

Termin wyjazdu:

05.08.2023

Wynagrodzenie do:

1850 euro netto za miesiąc

Opis: Pan w wieku 87 lat, choruje na Parkinsona, przejawia początki demencji, ma założony cewnik, potrzebuje pomocy przy higienie i goleniu, porusza się o lasce lub z pomocą rollatora, lubi grać na pianinie, jest spokojny, wycofany. 3 razy w tygodniu chodzi do dziennego domu opieki. Pani w wieku 78 lat, choruje na Parkinsona, osteoporozę, nosi wkładki, porusza się o lasce, przy rollatorze, jest przyjacielska i dobrze współpracuje z opiekunkami,

Wymagania: Doświadczenie w opiece, bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziane prawo jazdy.

Okres pracy: 4 tygodnie

Zakres obowiązków: Pomoc przy ubieraniu, kąpielach, gotowanie, pranie, prasowanie, zakupy, spacery, rozmowy.

Dodatkowe informacje: Dla opiekunki pokój z własną łazienką, TV i Internetem, 1x tygodniu przychodzi ktoś do sprzątania, a do ogrodu wg potrzeby, służba pielęgniarska przychodzi do cewnika i rozkłada leki, państwo mieszkają w domu z ogrodem i tarasem, w centrum miasta.

2 osoby do opieki
Bez wstawania w nocy
Do dyspozycji rower
Do dyspozycji samochód
Dom jednorodzinny
Duże miasto
Internet
Nie można palić
Oferta na wymianę
Osobna łazienka
Pacjent mobilny
Prawo jazdy
Przychodzi służba pielęgniarska
Sprawdzone zlecenie
Znajomość języka dobra

Opiekun zlecenia: Karolina