Miejsce pracy:

53859 Niederkassel

Termin wyjazdu:

28.08.2022

Wynagrodzenie do:

1400 euro netto za m-c

Opis: Pan w wieku 90 lat, jest samodzielny, mieszka sam, cierpi na demencję. Jest osobą spokojną, opiekunki chętnie tu wracają. Jednak z racji wieku wiele zapomina, żyje przeszłością. Higienę ciała wykonuje samodzielnie. Zdarza się inkontynencja. Podopieczny może zostawać sam w domu, nie trzeba towarzyszyć mu cały czas.

Wymagania: Podstawowa znajomość języka niemieckiego, doświadczenie z pacjentami z demencją.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Pomoc i dotrzymanie towarzystwa podopiecznemu, obowiązki domowe: sprzątanie, gotowanie, prawnie, prasowanie, zakupy.

Dodatkowe informacje: Dom - bliźniak z pięknym ogrodem. Dla opiekunki osobny pokój, dostęp do Internetu. W pobliżu są sklepy.

Bez wstawania w nocy
Blisko sklepy
Internet
Krótkie zlecenie
Lekkie zlecenie
Można palić
Oferta na wymianę
Pacjent mobilny

Opiekun zlecenia: Przemysław

Aplikuj

    Formularz aplikacji

    Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

    Więcej ›
    Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›