Termin wyjazdu:

29.06.2022

Wynagrodzenie do:

1600 EUR netto za m-c

Opis: Szukamy opiekuna dla pana, który mieszka ze sprawną żoną. Pan cierpi na średnio zaawansowaną demencję, cukrzycę, chorobę Parkinsona. Przy tym ma pełną inkontynencję - nosi pampersy. Jest osobą leżącą, ale można go również posadzić na wózek. Jest wsparcie służby pielęgniarskiej, która przyjeżdża regularnie i podaje leki.

Wymagania: Doświadczenie w opiece nad leżącym pacjentem z transferem.

Okres pracy: 6-8 tygodni

Zakres obowiązków: Opieka nad seniorem - higiena ciała, przebieranie, pomoc w jedzeniu. Pomoc w obowiązkach domowych oraz gotowaniu.

Dodatkowe informacje: Rodzina mieszka w pobliżu i robi większe zakupy, bardzo mili seniorzy i rodzina. Oddzielny pokój dla opiekuna, z dostępem do Internetu i TV. Dobre warunki mieszkaniowe, malownicza okolica.

Dom jednorodzinny
Internet
Można palić
Oferta na wymianę
Pacjent leżący
Pan do opieki
Przychodzi służba pielęgniarska
Rodzina pomaga w opiece
Sprawdzone zlecenie
Wieś

Opiekun zlecenia: Przemysław

Aplikuj

  Formularz aplikacji

  Jak ocenia Pani/Pan swoją znajomość j. niemieckiego?*

  Więcej ›
  Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: pomoc@pomocwdomu.pl lub pisemnie na adres: Szewska 6/7, 87-100 Toruń. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Adiutor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przy ul. Szewskiej 6/7. Dowiedz się więcej ›

  Szukamy opiekuna dla pana, który mieszka ze sprawną żoną.